Hotové inšpirácie

Vytvorte si neobyčajný interiér

Drevené podlahy a podlahové kúrenie

Drevené podlahy a podlahové kúrenie

Ak využívate podlahové kúrenie, je dôležité pri výbere podlahy zvoliť takú, ktorá spĺňa technické parametre na podlahové kúrenie. Drevené podlahy Barlinek sú vynikajúcim vodičom a môžu byť bezpečne uložené aj na podlahové vykurovanie a to na elektrické i teplovodné vykurovanie.

Ručne robené podlahy

Ručne robené podlahy

Drevené podlahy ručnej výroby zo 100% prírodného materiálu. Keď sa skĺbi krása prírody s umením človeka, vzniká skutočné majstrovské dielo. 

Podlahy v obývačke

Podlahy v obývačke

Drevená podlahy Barlinek sú ideálnym riešením do každej obývačky. Dotvárajú celkový vzhľad interiéru tak, aby ste sa vo svojej obývačke cítili príjemne a komfortne. Drevo, ako materiál, navyše umocňuje pocit tepla a útulnosti. Barlinek prináša širokú škálu odtieňov, od svetlých podlách až po tmavé. Prinášame vám pár tipov, ako by mohla vyzerať podlaha vo vašej obývačke. 

Podlahy v jedálni

Podlahy v jedálni

Kychyňa je miestom, kde sa stále varí, pečie, jedáva a teda aj podlaha v nej je vystavená rizikám ako sú fľaky, škrabance alebo rýchle opotrebovanie. Drevené podlahy Barlinek dokonale zvládnu aj tieto náročné skúšky. Sú vyrobené z tvrdého odolného dreva a pokryté špeciálnym lakom, ktorý podlahu chráni a zároveň predlžuje jej životnosť.  

Podlahy do spálne

Podlahy do spálne

Spálňa je miestom, v ktorom, trávime najviac času. Aby bol náš spánok kvalitný, i prostredie by malo byť útulné, príjemné a bez rušivých vplyvov. Iba tak sa naše telo dokáže dostatočne regenerovať, nabrať nové sily a my sme pripravení vykročiť do nového dňa plný energie. Drevené podlahy Barlinek sú ideálne do spálne, vytvárajú pocit tepla a sú príjemné na dotyk. Podlahy Barlinek pre pekné bývanie.